Всеукраїнський навчальний форум «Безпечне місто Вінниця 2019»

27 червня 2019 року до Ситуаційного центру ВМР завітали учасники Всеукраїнського навчального форуму «Безпечне місто Вінниця 2019» з обміну досвідом. Це представники ІТ-підрозділів, які працюють в органах місцевого самоврядування, заступники міських голів, начальники департаментів, представники Національно поліції і Муніципальної варти з наступних міст України: Хмельницький, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Ужгород, Київ, Вінниця, Чернігів, Черкаси, Запоріжжя, Маріуполь, Харків, Луцьк, Біла Церква, Миколаїв, Тернопіль, Житомир, Херсон, Вінницька область: Могилів-Подільский, Калинівка, Ладижин, Хмільник, Іллінці, Липовець.
Ціль зустрічі – ознайомлення з роботою Вінницького Ситуаційного центру.
Гостям було показано отриману у грудні 2018 року відзнаку за перше місце в конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування» в номінації «Формування безпечного життєвого середовища», який проводив Міністерство регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України.
Ознайомлено із історією створення Ситуаційного центру, результатами роботи, показано як працює центр на практиці та його подальший розвиток у Концепції інтегрованого розвитку міста Вінниця 2020-2030. До муніципального центру завітало 76 представників обласних міст України. Їм продемонстровано комплексні рішення із забезпечення повноцінної цілодобової безпеки міста Вінниця, завдяки відеоаналітиці та програмному забезпеченню, що базується на штучному інтелекті.
Тому поліція має високі показники з розшуку викрадених автомобілів, сканеристів, квартирних крадіїв, шахраїв, хуліганів, розбоїв, виявлення ДТП та керування ТЗ громадянами як у алкогольному так і наркотичному стані сп’яніння тощо. Працівники ДСНС почали оперативніше, більше та якісніше спрацьовувати на надзвичайні ситуації та події, реагувати на пожежі та негативні наслідки негоди. Співробітниками Муніципальної варти було виявлено безліч фактів вандалізму, крадіжок та пошкодження муніципального майна, порушення благоустрою міста, стихійної торгівлі, забруднення прибережно-захисних смуг та зливання нечистот у річку Південний Буг, ставки, озера і струмки міста.
Взаємодія між правоохоронними органами, ДСНС, екстреною медициною, Муніципальною вартою, екологічними службами, органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, раціональне використання доступних сучасних технологій забезпечують новий рівень якості життя містян, Вінниця – Безпечне місто для всіх!

🔒