Новорічний збір допомоги в зону ООС розпочато

Щороку Муніципальна варта долучається до волонтерського збору допомоги нашим воїнам, які виконують завдання у зоні ООС. Не оминули ми цієї події й зараз.
Окрім продуктів харчування, взимку як ніколи для наших захисників актуальні й теплі речі. Шкарпетки, шарфи, термобілизна тощо — все це допоможе хлопцям комфортніше себе почувати.
Традиційно до зборів доєднуються як родини вихованців дитсадків та учнів шкіл, так і представники адміністрацій навчальних закладів.
Для кожного з нас це надзвичайно важливе завдання. Наші інспектори активно допомагають у зборах, адже всі вони й самі не так давно були на передовій і є учасниками бойових дій в зоні АТО\ООС. Вони не з чуток знають, наскільки важлива там підтримка з тилу.
Напередодні Дня Незалежності Муніципальна варта під патронатом Вінницької міськради також проводила збір продуктових наборів та речей першої необхідності для військових.
Тож, якщо у вас є бажання підтримати наших — раді вітати!
Збори будуть тривати до 27 грудня, адже 28 вантаж уже попрямує Схід. Допомогу можна принести за адресою вул. Р.Скалецького, 29.
🔒