Демонтаж обмежувачів руху по вулицях Виноградової та Винниченко

Чотири бетонні блоки та високий шлагбаум, повз який не проїде навіть “швидка”
Вчора, 7 грудня, комунальники разом з працівниками Муніципальної варти демонтували з дороги в приватному секторі аж п’ять перешкод.
Наші представники оперативно відреагували на скарги від місцевих мешканців.
“Неодноразово вже були скарги від жителів. На вулицях Виноградової та Винниченко самовільно встановили аж чотири перепони і ще один шлагбаум. Вочевидь, це зроблено для того, щоб ніхто не зіпсував асфальтовану дорогу. На їх думку це вірний вчинок, але це не є правильно. Жодних дозволів вони не брали на встановлення цих перепон”, – наголоcила заступниця старости Вінницько-Хутірського старостинського округу Ганна Мришук.
За її словами, зараз невідомо, хто саме став ініціатором встановлення цих перепон, але вирішення питання демонтажу стало пріоритетним.
“Ми звернулися до Муніципальної варти, де прийняли нашу заявку і після розгляду відбувається демонтаж. Муніципальна варта працює як завжди на ура, дуже швидко відреагували”, – додає вона.
Головний інспектор Муніципальної варти Вінницької міськради Олександр Дробот пояснив, що за таке правопорушення передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 КУпАП.
🔒