Перевірка укриттів

Інспектори Муніципальної варти продовжують перевіряти стан укриттів громади

Так, станом на початок листопада інспектори здійснили огляд понад 150 об’єктів. У переліку – житлові будинки, заклади громадського харчування, магазини тощо.

Контроль за утриманням укриттів здійснюють відповідно до рішення комісії техногенної безпеки, розповідає начальник Муніципальна варта м. Вінниця Віталій Чигур.

Не всі приміщення, де можна сховатися під час тривоги, власники привели до ладу. Зокрема й підвали в житлових будинках. Тож працівники Муніципальної варти відслідковують дотримання порядку і в разі необхідності дають відповідні приписи.

«В багатьох підвалах проходять комунікації. Це ускладнює перебування там людей у період тривоги. Ми також фіксували захаращеність у приміщеннях. Ми слідкуємо за ситуацією, надаємо відповідні приписи здійснити прибирання й елементарно привести ці приміщення до належного стану. Така ж ситуація з підприємцями – вони зобов’язані надати підходящі підвальні приміщення, написати на вході, що це є укриття, й зобов’язані пускати туди людей, які потребують сховища в час повітряної тривоги», – наголошує начальник КП Віталій Чигур.

Заходи з перевірки інспектори Муніципальної варти здійснюватимуть постійно, поки триває воєнний стан. Віталій Чигур наголосив на тому, що повітряну тривогу в жодному разі не можна ігнорувати та одразу спускатися в укриття після того, як пролунає сирена  це реальний шанс убезпечити своє життя та близьких.

🔒